Elektronické zabezpečovací systémy

Bezpečí na dosah: Elektronický zabezpečovací systém, který střeží váš klid

Přemýšlíte o zabezpečení svého rodinného domu, rekreačního objektu nebo firmy?

Nárůst vloupání a škod způsobené vniknutím cizí osoby se nevyhýbají ani rodinným domům a bytům. Podle statistik přibývá hlavně organizovaných skupin zlodějů, kteří dokáží rychle vytipovat nezabezpečené domy či byty. Na webových stránkách mapakriminality.cz lze dohledat přesný počty krádeží nebo vloupání do rodinných domů. Tato webová stránka umí hledat statistiky roky dozadu a srovná současný stav ČR i podle okresů, krajů, měst nebo obvodů.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS), neboli také poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS), jsou zařízení, která slouží k ochraně osob a majetku. Správně nainstalovaná technologie je ideálním řešením prevence před kriminalitou a dopřeje Vám pocit klidu a bezpečí. Celý systém lze zapojit na pult centrální ochrany (PCO) tak, aby byl k Vašemu objektu zajištěn příjezd a kontrola bezpečnostní agenturou v co nejkratším čase.

Ozvěte se nám a domluvíme si nezávazné posouzení rizik a navržení co nejideálnějšího způsobu zabezpečení Vašeho majetku. Váš objekt zabezpečíme kvalitní technikou.

0

Let na trhu

Již 15 let Vám nabízíme profesionální služby ve světě elektrotechniky.

0 +

Hlídaných objektů

V současné době zabezpečujeme více jak 400 objektů, od rodinných domů po veřejné budovy.

0 +

Spokojených zákazníků

Naše služby využilo více jak 800 klientů, kteří byli s naší prací vždy spokojeni.

Nezávazná poptávka